Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną działającą na terenie Unii Europejskiej ze szczególnym wskazaniem na Wielką Brytanię.

Dzięki naszym przewoźnikom, współpracującym z nami na stałych umowach, dysponujemy szerokim taborem o ładowności od 1 do 24 ton i kubaturze od 20 do 120m3. Pomagamy naszym Klientom w organizacji i realizacji procesów logistycznych w zakresie drogowych transportów międzynarodowych wewnątrz wspólnotowych:

- plandekami (w tym naczepy Mega)

- zestawami ( w tym zestawy Jumbo)

- kontenerowych

- ponadnormatywnych

- drobnicowych

- chłodniczych

    Na każdym etapie realizacji usług pomagamy przy projektowaniu, wyborze najlepszych rozwiązań, oraz podejmowaniu decyzji w celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług.

    Oprócz transportów cało pojazdowych realizujemy również transporty częściowe w wielu wariantach. Ładunki mniejsze mogą być łączone i dostarczane bezpośrednio do odbiorców bez konieczności ich przeładunków. Na jednym samochodzie możemy połączyć kilka ładunków dla wielu odbiorców lub kilka ładunków dla jednego odbiorcy (połączenie dedykowane). Specjalizujemy się głównie w przewozie mebli, szkła, ceramiki, sprzętu medycznego, produktów spożywczych, odzieży oraz maszyn i sprzętu dla budownictwa, ale wszystkie inne ładunki „nie są nam obce”.

    Naszą gwarancją są ludzie, profesjonalizm oraz elastyczność w działaniu, a także sprawna komunikacja i terminowość, jak również budowanie pozytywnych relacji z naszymi kontrahentami.